تحلیل بنیادی Enjin Coin – ENJ بر اساس نظرهوش مصنوعی (AI):

614c5644d3012cbb5a36ef1f_6108f97abbffb22cfe92c1eb_EFI252520synergy_blog
تحلیل رمز ارز

تحلیل بنیادی Enjin Coin – ENJ بر اساس نظرهوش مصنوعی (AI):

تحلیل بنیادی Enjin Coin – ENJ بر اساس نظرهوش مصنوعی (AI):

Enjin Coin (ENJ) به عنوان یک بازیکن محوری در حوزه بازی های مبتنی بر بلاک چین است که توسط شرکت مادر خود Enjin حمایت می شود. این پلتفرم با یک اکوسیستم قدرتمند، از جمله شبکه Enjin، شکاف بین بازی و ارزش واقعی را با توکن کردن آیتم‌های درون بازی در بلاک چین اتریوم پر می‌کند. نقش Enjin Coin به عنوان یک توکن ERC-20 به آن ارزش ملموس می دهد و به قابلیت های معاملاتی در دنیای واقعی تبدیل می شود. این امتیاز کلی 8.40 از 10 را در تحلیل بنیادی ما از ارز دیجیتال Enjin – ENJ کسب کرده است.

رسانه های اجتماعی و جمعی:

امتیاز 7.52 از 10

Enjin Coin حضور قدرتمندی در پلتفرم های رسانه های اجتماعی دارد که از امتیاز قابل توجه 9.50 برای جذب فالوور مشهود است. در حالی که مدیران آنها به طور معقولی فعال هستند و امتیاز 6.20 را به دست می آورند، فعالیت انجمن می تواند از افزایش قابل توجهی استفاده کند و در 1.00 عقب باشد. با این حال، با حضور رسانه ای برجسته و جوامع گروه چت قابل توجه، ENJ پتانسیل رشد بیشتر در این بخش را به نمایش می گذارد.

حسابرسی و امنیت:

امتیاز 9.05 از 10

تجزیه و تحلیل بنیادی ارز دیجیتال Enjin – ENJ نتایج حسابرسی قابل ستایش را با امتیاز 9.50 نشان می دهد. شفافیت اطلاعات عمومی و نقدینگی در صرافی ها نیز خوب است، هر دو در 8.00 قرار دارند. این به سرمایه گذاران بالقوه در مورد یکپارچگی و امنیت مالی پروژه اطمینان می دهد.

توکنومیک:

امتیاز 9.50 از 10

Tokenomics یکی از قوی ترین لباس های ENJ است. ماهیت غیر تورمی آن امتیاز کامل 10 را کسب می کند، اگرچه نگرانی جزئی در مورد متمرکز شدن توده پولی آن با امتیاز 8.00 وجود دارد.

توسعه اکوسیستم:

امتیاز 8.20 از 10

با ارزیابی اهداف و پیشرفت‌های بالقوه، ENJ رویکرد متعادلی را برای رشد اکوسیستم نشان می‌دهد. هر دو این زیرمعیارها 8.00 دریافت کردند که نشان دهنده ثبات در مسیر رشد آنهاست.

تیم و توسعه دهندگان:

امتیاز 7.20 از 10

تیم پشت ENJ با کسب امتیاز 8.50 از یک تجربه چشمگیر برخوردار است. با این حال، تعداد توسعه دهندگان نرم افزار که در حال حاضر تنها 2.00 است، جا برای افزایش وجود دارد.

محصول و ابزار:

امتیاز 9.10 از 10

ENJ با در نظر گرفتن سودمندی محصول پیشرفت می کند و امتیاز 9.50 را منعکس می کند. علاوه بر این، کاربرد توکن ها در اکوسیستم نیز پتانسیل قابل توجهی را با امتیاز 8.50 به نمایش می گذارد.

شرکا و سرمایه گذاران:

امتیاز 7.65 از 10

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال Enjin Coin – ENJ در حوزه مشارکت و سرمایه گذاران امیدوارکننده است، با تعداد و کیفیت شرکا و سرمایه گذاران پتانسیل رضایت بخشی را نشان می دهد.

تحلیل بنیادی Enjin Coin – ENJ

تحلیل بنیادی ENJ – ارز دیجیتال ENJ – نتیجه گیری نهایی

با غواصی عمیق در تحلیل بنیادی Enjin Coin – ارز دیجیتال ENJ، متوجه می‌شویم که ENJ فرصت سرمایه‌گذاری مناسبی را ارائه می‌دهد. با امتیاز کلی 8.40، نقاط قوت در توکنومیک، حسابرسی، کاربرد محصول و امنیت را نشان می دهد. با این وجود، سرمایه‌گذاران بالقوه باید با توجه به فعالیت‌های کمتر از حد مطلوب جامعه در رسانه‌های اجتماعی و نیاز به تیم توسعه گسترده‌تر احتیاط کنند. با ایجاد تعادل بین این عوامل، ENJ، با راه‌حل‌های نوآورانه‌اش در صنعت بازی، همچنان یک پروژه ارز دیجیتال است که برای رشد آماده است و ارزش آن را برای یک سبد متنوع در نظر گرفته است.

تحلیل بنیادی Enjin Coin – ENJ

Enjin Coin – ENJ چیست؟

معرفی سکه انجین – ENJ

سکه انجین که با نام ENJ شناخته می شود، مخلوق Enjin است که دارای اکوسیستمی از محصولات بازی مبتنی بر بلاک چین است. پیشنهاد اولیه آنها شبکه Enjin است، یک پلتفرم برای گیمرها برای ایجاد انجمن، چت و راه اندازی فروشگاه های اقلام مجازی.

توکن سازی و نقش ENJ

از طریق Enjin ، توسعه دهندگان می توانند موارد بازی را به نشانه های موجود در blockchain Ethereum تبدیل کنند. سکه Enjin ، یک نشانه ERC-20 ، از این دارایی های دیجیتال پشتیبانی می کند. در نتیجه ، این موارد دارای ارزش دنیای واقعی هستند و قابل معامله هستند. هر دارایی که با استفاده از پلت فرم Enjin ساخته شده است ، دارای ارزش و کمبود آنها است. ویژگی “ذوب” این پلتفرم به کاربران امکان می دهد تا با از بین بردن دارایی های خود ، ارزش ENJ را پس بگیرند.

تکامل انجین در دنیای بازی

محصول اولیه Enjin که در سال 2009 تأسیس شد ، یک بستر جامعه بازی ، شبکه Enjin بود. این پلتفرم شاهد رشد بود و طی ده سال به 20 میلیون کاربر رسید. ICO را در سال 2017 ارسال کنید ، Enjin عمیق تر در توسعه blockchain قرار گرفت. Witek Radomski، یکی از بنیانگذاران Enjin، یکی از اولین توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را پیشگام کرد و استاندارد توکن اتریوم ERC-1155 را در نویسندگی مشترک خود به‌وجود آورد. زیرساخت Enjin از توسعه‌دهندگان بازی و کسب‌وکارها برای استفاده از دارایی‌های توکن‌شده برای استراتژی‌های مختلف پشتیبانی می‌کند که توسط ارز دیجیتال ENJ پشتیبانی می‌شود.

چه چیزی Enjin Coin را متمایز می کند؟

تجزیه و تحلیل اساسی از سکه Enjin – enj cryptocurrency منحصر به فرد بودن آن را نشان می دهد. هر نشانه ای که با استفاده از پلت فرم Enjin ایجاد شده توسط ENJ پشتیبانی می شود. این فرآیند نقدینگی ملموس را در بازی اعطا می کند. توسعه دهندگان از ENJ برای تولید نشانه های منحصر به فرد ERC-1155 استفاده می کنند ، که می توان آنها را معامله کرد. هرچه نشانه های بیشتری ساخته می شوند ، ENJ نادر تر می شود.

\Enjin Coin هم در زنجیره و هم خارج از زنجیره عمل می کند. پس از پایان تراکنش درون سیستمی، یک پلتفرم قابل اعتماد با کیف‌پول‌های کاربر تماس می‌گیرد و تا زمانی که اتریوم تراکنش را تایید کند، آیتم دیجیتال به‌عنوان یک مکان نگهدار ظاهر می‌شود.​

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال آربیتروم بر اساس نظر هوش مصنوعی (AI)

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • نویسنده
 • قسمت
 • زبان
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه