تحلیل بنیادی ارز دیجیتال پالیگان براساس نظر هوش مصنوعی (AI)

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال پالیگان
تحلیل رمز ارز

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال پالیگان براساس نظر هوش مصنوعی (AI)

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال پالیگان براساس نظر هوش مصنوعی (AI)

پالیگان که زمانی با نام Matic Network _ شبکه متیک شناخته می‌شد، به عنوان یک راه‌حل نوآورانه مقیاس‌پذیری اتریوم برجسته می‌شود و تلاش می‌کند تا اتریوم را به یک سیستم چند زنجیره‌ای چندمنظوره تبدیل کند که اغلب به پولکادات و Cosmos تشبیه می‌شود.

پالیگان با حمایت غول هایی مانند  بایننس و کوین بیس، چارچوب پلاسما را با معماری اثبات سهام ترکیب می کند و راه را برای قراردادهای هوشمند مقیاس پذیر هموار می کند. تعهد عمیق این پلتفرم به پرورش یک اکوسیستم پر رونق، همراه با استحکام بنیادی آن، در یک تحلیل بنیادی از ارز دیجیتال پالیگان نشان دهنده امتیاز ستودنی آن 8.37 از 10 است.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال پالیگان

رسانه های اجتماعی و جمعی: امتیاز 8.5 از 10

پالیگان پیشرفت های چشمگیری در تعامل اجتماعی و رسانه ای داشته است. این پروژه با امتیاز کامل 10 حضور قوی در رسانه ها نشان داده است. به طور مشابه، فعالیت های اجتماعی و اندازه گروه های چت آن به اوج نمرات رسیده است. با این حال، پتانسیل بهبود در توانایی آن برای جذب فالوور و در فعالیت های مدیران رسانه های اجتماعی آن وجود دارد.

حسابرسی و امنیت: امتیاز 8.73 از 10

در زمینه ممیزی و امنیت، پالیگان شفافیت خود را نشان داده و ممیزی ها را با نمرات قابل ستایش گذرانده است و اطمینان کاربران را از قابلیت اطمینان آن تضمین می کند. امتیاز عالی در نقدینگی در صرافی ها جایگاه آن را در بازار بیشتر نشان می دهد. به عنوان بخشی از تحلیل بنیادی ما از ارز دیجیتال پالیگان، واضح است که تعهد آن به امنیت تزلزل ناپذیر است.

توکنومیک: امتیاز 8.3 از 10

اقتصاد توکن نقشی اساسی در ارزیابی پتانسیل یک پروژه دارد. در حالی که معیارهای تورمی پالیگان چشمگیر است، نگرانی ملایمی در مورد متمرکز بودن توده پولی آن وجود دارد.

توسعه اکوسیستم: امتیاز 7.8 از 10

پالیگان به طور مداوم به اهداف خود رسیده است و نویدبخش معرفی پیشرفت های جدید است. همانطور که اکوسیستم ها رشد می کنند، حفظ این مسیر برای موفقیت بلندمدت بسیار مهم خواهد بود.

تیم و توسعه دهندگان: امتیاز 7.3 از 10

همانطور که در تحلیل بنیادی ما از ارز دیجیتال پالیگان مشخص شده است، یک تیم با تجربه از پالیگان حمایت می کند. در حالی که تجربه تیم ستودنی است، تعداد توسعه دهندگان نرم افزار حاکی از زمینه های بالقوه برای رشد و گسترش است.

محصول و قابلیت کاربرد: امتیاز 9.2 از 10

یکی از قوی‌ترین کت و شلوارهای پالیگان کاربرد محصول آن است که امتیاز کامل 10 را کسب کرده است. کاربرد توکن‌ها در اکوسیستم آن نیز قابل توجه است، اگرچه همیشه جایی برای بهبود وجود دارد.

شرکا و سرمایه گذاران: امتیاز 8.5 از 10

آخرین اما نه کم‌اهمیت، پالیگان دارای سرمایه‌گذاران و مشارکت‌های تاثیرگذار است که موقعیت خود را در عرصه کریپتو تقویت می‌کند. با سرمایه گذاران سطح بالا و صف قوی از شرکا، پتانسیل آن برای رشد همچنان قابل توجه است.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال پالیگان

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال پالیگان – نتیجه گیری نهایی

با توجه به نمرات حاصل از تحلیل بنیادی ما از ارز دیجیتال پالیگان، آشکار است که پالیگان پتانسیل بسیار زیادی را به عنوان یک پروژه ارز دیجیتال به نمایش می گذارد. نقاط قوت آن در کاربرد محصول، مشارکت و امنیت نهفته است. با این حال، مانند همه سرمایه گذاری ها، ریسک های ذاتی وجود دارد.

این پروژه می‌تواند از گسترش تیم توسعه‌دهنده و غیرمتمرکز کردن حجم پولی خود سود ببرد. برای سرمایه گذاران، درک این تفاوت های ظریف بسیار مهم است. با توجه به دستاوردها و چالش های پیش رو، پالیگان یک فرصت امیدوارکننده برای کسانی است که مایل به پیمایش در پیچیدگی های چشم انداز ارزهای دیجیتال هستند.

پالیگان چیست؟

شبکه پالیگان (که قبلاً Matic Network نامیده می شد) یک پلتفرم ساختاریافته و با استفاده آسان برای مقیاس بندی اتریوم و توسعه زیرساخت است. جزء اصلی آن پالیگان SDK است، یک چارچوب ماژولار و منعطف که از ساخت انواع مختلف برنامه ها پشتیبانی می کند.

پالیگان PoS یکی از پرکاربردترین پروتکل ها در جهان است. این شبکه دارای ده ها هزار dApp، بیش از 3 میلیون تراکنش متوسط روزانه و بیش از 5 میلیارد دلار دارایی ایمن است و برخی از برندهای برتر به آن متکی هستند.

توکن متیک به وجود خود ادامه خواهد داد و نقش مهمی را در ایمن سازی سیستم و توانمندسازی حاکمیت ایفا خواهد کرد. با استفاده از پالیگان، می‌توان زنجیره‌های جمع‌آوری خوش‌بینانه، زنجیره‌های جمع‌آوری ZK، زنجیره‌های مستقل یا هر نوع زیرساخت دیگری که توسط توسعه‌دهنده درخواست می‌شود ایجاد کرد.

پالیگان به طور موثر اتریوم را به یک سیستم چند زنجیره ای کامل (معروف به اینترنت بلاک چین) تبدیل می کند. این سیستم چند زنجیره ای با مزایای امنیت اتریوم، اکوسیستم پر جنب و جوش و باز بودن شبیه به سیستم های دیگر مانند  پولکادات، Cosmos، Avalanche و غیره است. پالیگان (سابق Matic Network) یک راه حل مقیاس بندی لایه 2 است که توسط Binance و Coinbase پشتیبانی می شود.

هدف این پروژه، پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال با حل مسائل مقیاس پذیری در بسیاری از بلاک چین ها است.​

راهنمای تحلیل بنیادی :

رسانه های اجتماعی و جمعی در این بخش به شدت فعالیت صفحه رسانه های اجتماعی مدیران، سرعت رشد جامعه، تعامل کاربران با صفحات و همچنین تعداد حضور رسانه ها در مهمترین موارد توجه شده است. نشریات تجاری

حسابرسی و امنیت به طور خاص، تیم بررسی می‌کند که آیا پروژه ممیزی شده است، ممیزی چقدر گسترده است، برنامه پاداش باگ، آیا حوادثی داشته یا نه، نقدینگی موجود در مبادلات و شفافیت اطلاعات ارائه‌شده را بررسی می‌کند.

توکنومیک در این معیار، تورمی بودن یا نبودن پروژه، داشتن حداکثر عرضه، درصد عرضه آزاد شده به بازار در زمان تحلیل، نرخ تورم در سال، توزیع عرضه در پرتفوی ها تحلیل می شود. و همچنین طرح واگذاری

توسعه اکوسیستم در این بخش بررسی می شود که آیا پروژه آنچه را که در نقشه راه پیشنهاد کرده است، میزان مشارکت در مدیریت پروژه جامعه، فعالیت و شدت پیشرفت های منتشر شده در github و چه محصولات یا برنامه هایی را به موقع تحویل داده است. پیشنهاد می کند در آینده توسعه یابد.

تیم و توسعه دهندگان عمومی بودن تیم، کیفیت تیم پشت پروژه، تعداد اعضا در حوزه های مختلف، تجربه در فناوری اطلاعات، امور مالی و رمزنگاری، قابلیت ردیابی اطلاعات منتشر شده درباره اعضای تیم و همچنین تعداد را بررسی می کند. توسعه دهندگان در پروژه

محصول و کاربرد این محصول بررسی می کند که آیا محصولات کاربردی، تعداد کاربران و درآمدهای حاصل از این محصولات، پایداری پروژه و سودمندی ارائه شده در فضای رمزنگاری و همچنین در سایر زمینه های فعالیت وجود دارد.

شرکا و سرمایه گذاران، شرکا و میزان مشارکت آنها در پروژه، ظرفیت سرمایه گذاران و صندوق های سرمایه گذاری را که می توانند به توسعه اکوسیستم کمک اساسی کنند، تجزیه و تحلیل می کند.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • نویسنده
 • قسمت
 • زبان
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه