چگونه به ثروت سریع برسیم ؟

ثروت سریع
هوش مالی

چگونه به ثروت سریع برسیم ؟

چگونه به ثروت سریع برسیم ؟

يك ذهنيت ثروت سريع ايجاد كنيد :

آيا قبول داريد كه اعتقادهاي شما اعمالتان را تعيين مي‌كند براي داشتن يك ذهنيت ثروت سريع بايد به اين دو گفته اعتقاد داشته باشيد يك به سرعت پول‌دار شدن ممكن است دو به سرعت پول‌دار شدن براي شما ممكن است. البته در مورد سريع پول درآوردن بدبيني زيادي وجود دارد.

اما من فكر مي‌كنم كه سريع پول‌دار شدن بي‌جهت بدنام شده است قبلاً جامعه به كساني كه مي‌خواستند سريع ثروت ايجاد كنند لقب به خيال پرداز حريص و كلاهبردار مي‌داد اما چندين هزار نفر از جمله خود من به سرعت و به طريق قانوني پول‌دار شده‌اند سريع پول درآوردن هيچ اشكالي ندارد اين موج آينده است.

واقعيت اين است كه همين حالا بهترين زمان در طول تاريخ است كه در كسب و كار خودتان ثروت ايجاد كنيد امروز دارايي‌هاي بيشتر و بيشتري دارد با سرعت برق و به روش‌هاي كاملاً منطقي به وجود مي‌آيد دنيا دارد به سرعت تغيير مي‌كند تكنولوژي دارد به سرعت تغيير مي‌كند بازار دارد به سرعت تغيير مي‌كند و سليقه مردم هم دارد به سرعت تغيير مي‌كند.

تغيير فرصت ايجاد مي‌كند تغيير سريع فرصت سريع ايجاد مي‌كند هر بار كه در تكنولوژي قانون سليقه اجتماعي مد بازار يا جديدترين لغت‌هاي با بروز در كسب‌وكار تغييري بوجود مي‌آيد كسي پول‌دار مي‌شود امروز اين تغييرات دارند دقيقه‌اي رخ مي‌دهند و هر روز مردم دارند با استفاده از آنها ميليونر مي‌شوند شما هم مي‌توانيد ثروت ايجاد كردن سريع تقريباً يك ضرورت شده است به خاطر آهنگ سريع دنياي امروز چرخه‌هاي كاري كوتاه شده است.

همين دو دهه قبل بيشتر مردم در مورد حرفه‌شان يك ذهنيت ز گهواره تا تاگور داشتند شغل‌ها و كسب و كارهاي يك مسئوليت مادام‌العمر بود اما امروز چيزي به اسم امنيت شغلي وجود ندارد واقعيت فعلي اين است كه اكثر ما در طول زندگي‌مان هفت تغيير كامل را در حرفه كسب و كارمان پشت سر مي‌گذاريم و ميانگين طول هر كدام از آنها در حدود پنج سال است معني‌اش اين است كه شما يا در همين مدت كوتاه به مال و منال مي‌رسيد يا اصلاً نمي‌رسيد.

چرخه محصولات هم عوض شده است قبلاً مراحل شروع رشد جا افتادن کسب و کارها بيست سال طول مي‌كشيد حالا محصول كسب و كار شما مي‌تواند در پنج سال و كمتر مثل دايناسورها منقرض و برافتاده شود

خودتان را در جاي مناسب براي ثروت قرار بدهيد :

آيا لازم است كسب و كاري از خودتان داشته باشيد تا سيستم ثروت سريع برايتان نتيجه بدهد در يك كلام بله متأسفانه عده زيادي هنوز گول اين نصيحت قديمي را مي‌خورند كه به مدرسه برو، نمره‌هاي خوب بگير كار خوب پيدا كن، سخت كار كن و آن وقت همه چيز روبه‌راه مي‌شود. لازم نيست علامه دهر باشيد كه بفهميد اين روش به درد نمي‌خوره  و همیشه هم به درد نخوراست.

توجه كنيد كه هشتاد و پنج درصد از جمعيت هيچ‌وقت استقلال مالي نمي‌رسد من هيچ پدر كشتگي با رفتن سر كار ندارم اما در مورد اكثر افراد سه حرف تشكيل دهنده كار مخفف اين است كه از لحاظ مالي كارد به استخوان رسيده است.

خیال پردازی ثروت سریع

كليد كار در جاي مناسب قرار گرفتن است اكثر افراد متوجه نمي‌شوند كه لازم است خودتان را در جاي مناسب براي ثروت قرار دهيد خيال‌پردازي درباره اينكه با استخدام شدن در يك شغل يك ميليون دلار بدست بياوريد مثل اين است كه سعي كنيد از وسط است صحرا اقيانوس را ببينيد در جاي مناسبي براي اين كار قرار نداريد.

 

ثروت سریع

 

اگر شما يكي از آن معدود افرادي هستيد كه پولشان را جمع مي‌كنند و در بانك مي‌گذارند تا سود به آن تعلق بگيرد خوب است… اما به اندازه كافي خوب نيست. نرخ بهره فعلي در پايين‌ترين سطح است در مورد كسب مال و منال ملك و املاك هم دوران خوشي تمام شد . بنابراين داشتن كسب و كار خودتان به عنوان آخرين دژ باقي مي‌ماند كه ايجاد ثروت به سرعت هنوز در آن ممكن است.

من به اين روش عمل كردم و شما هم مي‌توانيد اين كار را بكنيد از خنگ بودن در كسب‌وكار تا مخ بودن در كسب و كار در هفده کسب و کار نه چندان ساده من هم مثل خيلي افراد ديگر هر چيزي را براي رسيدن به موفقيت امتحان كردم در واقع من صاحب هفده كسب‌وكار مختلف بودم.

اسلحه قدرتمند دوم موفقيت يك مهارت آموختني است مسير شغلي كسب و كارهاي اوليه من فاجعه بود پولي كه از دست دادن بيشتر از پولي بود كه به دست آوردم اما به يك چيز كه هميشه اعتقاد داشتم اين بود كه موفقيت يك مهارت آموختني است.

پس خوره اطلاعات شدم هر كتابي را مي‌خواندم هر برنامه صوتي را گوش مي‌دادم و هر سمينار موفقيتي كه پيدا مي‌كردم مي‌رفتم همان‌طور كه انتظار مي‌رفت شرايط شروع به عوض شدن كرد در پول درآوردن وارد شدم اما متأسفانه در خرج كردن آن وارد تر بودم بايد انتخاب مي‌كردم خيلي بيشتر در بياورم يا با خيلي كمتر زندگي كنم اينجا بود كه يك تصميم آگاهانه گرفتم كه ميليونر شوم و هر چه هم سريع‌تر و بهتر متوجه شدم كه براي رسيدن به اين هدف بايد كه كاري بكنم كه با كاري كه قبلاً مي‌كردم از ريشه متفاوت باشد.

ثروت سریع

يك آشناي مولتي ميليونر هم مرتب به من مي‌گفت اگر كسي دارد بهتر از تو نتیجه مي‌گيرد به خاطر اين است كه چيزي كه او بلد است تو بلد نيستي تصميم گرفتم كه حتي بيشتر ياد بگيرم و شش ماه بعد را وقف تحليل ترفندها و روش‌ها بزرگ‌ترين كارآفرين ها دنيا كردم كساني كه با موفقيت‌هاي بزرگ و به موفقيت‌هاي سريع مي‌رسيدند ده قدم حياتي را مشخص كرده‌ام كه تقريباً تمام كسب و كار كارهايي كه به سرعت موفق شده بودند آنها را مشترك داشتند.

اسم اين سيستم را ثروت سريع گذاشتم و آن را امتحان كرده‌ام دو هزار دلار از حساب كارت اعتباري هم قرض گرفتم و از اين سيستم استفاده كردم تا يكي از اولين مغازه‌هاي خرده فروشي لوازم تناسب اندام را در تمام آمريكاي شمالي باز كنم و اسمش را فيتنز لند گذاشتم نتيجه كار حيرت‌انگيز بود روش‌هاي ثروت سريع به من امكان داد كه طي فقط دو سال و نيم ده مغازه باز كنم و بعد نصف سهمم را به قيمت  شش ميليون دلار به مؤسسه  توليدكننده سس گوجه‌فرنگي فروختم ثروت سريع سيستم ثروت سريع براي من يك معجزه مالي ايجاد كرد و مي‌تواند براي شما هم ايجاد كند اما اول بايد آن را ياد بگيريد ​…

تی هارو اکر

ذهن ثروتمند ( بخش ۱ )

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • نویسنده
 • قسمت
 • زبان
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه