پول سریع، کسب و کار درست را در زمان درست انتخاب كنيد!

كسب و كار درست
هوش مالی

پول سریع، کسب و کار درست را در زمان درست انتخاب كنيد!

پول سریع، کسب و کار درست را در زمان درست انتخاب كنيد!

شنيده‌ايد كه مي‌گويند زمان‌بندي از همه چيز مهم‌تر است در مورد پول درآوردن سريع در كسب‌وكار اين گفته وحي منزل است زمان‌بندي دقيقاً چيست خيلي ساده جور كردن كالا يا خدمات تا با خواست و نياز بازار فعلي است انتخاب كالا يا خدمات درست در جاي درست و در زمان درست است!

اين خيلي مهم است اگر اين قدم رو درست بر داريد پنجاه درصد راه را رفته‌ايد ايده‌ها و فرصت‌هاي كسب و كار مثل ماشين هستند ماشين‌هاي مسابقه فرمول يك سيصد و پنجاه كيلومتر بر ساعت داريم… ابو طياره ها قراضه درب و داغان داريم و همه جور ماشين در حد فاصل آنها هم داريم مسئله اين است كه داريد سعي مي‌كنيد آينده تا را با چه بسازيد يك ماشين مسابقه و يك ابو طياره اگر هيچ ايده‌اي نداريد يا حداقل يك كالا يا خدمت نداريد كه همين حالا بازارش داغ باشد.

لازم است چيزي پيدا كنيد البته اگر مي‌خواهيد شانسي براي سريع ايجاد كردن ثروت داشته باش باشيد من لزوماً طرف‌دار اين نيستم كه كسب و كارتان را تغيير بدهيد اما اگر ايده كالاها يا خدمات فعلي تان در يك مسابقه اسب اسب دواني شركت مي‌كرد آيا بازار آن و يك اسب اصيل محسوب مي‌كرد يا يك الاغ!

کسب و کار درست: ابتدای ترند وارد شوید!

حقيقت اين است كه وقتي من در كسب‌وكار تجهيزات خانگي تنها صبح اندام پول كلاني به جيب زدم تقريباً همه مي‌توانستند اين كار را بكنند چرا چون من سوار بر يك ترند داغ بازار شدم. سوار بر يك اسب اصيل زمان‌بندي هم براي عيد و هم براي كالاي عالي بود انتخاب مركب درست در زمان درست يك مهارت نادر و بسيار پرسود است كه مي‌تواند آموخته شود.

متأسفانه اكثر مردم وقتي بر پشت يك ترند بازار مي‌پرند كه ديگر خيلي دير است و پول‌هاي گنده ديگر به جيب زده شده‌اند از طرف ديگر زيادي زود بودن هم بهتر از آن نيست من اگر فيتنس لند را سه سال زودتر باز كرده بودم مطمئن باشيد كه نابود مي‌شدم .

در بورس هم قانون صدق می کند. یعنی سهمی را بخرید که در ابتدای تِرند حرکت خود قرار داشته باشد و از خرید سهامی که مدتی است ترند شده اند خودداری نمایید. چرا که این سهام بعد از مدتی وارد فاز اصلاحی و یا ریزشی خواهند شد. برای شناسایی تِرند ها بهترین ابزار استفاده از سایت گوگل تِرندز است . 

ترند شسینا
ترند شسینا 12 ماهه گذشته در سایت گوگل ترندز _ داده ها مربوط به کشور ایران هست.

بازار آماده نبود در مطبوعات به اندازه كافي درباره سلامتي و تناسب اندام مطلب نوشته نمي‌شد يا محصولات تناسب اندام خانگي هنوز به اندازه كافي كيفيت خوبي نداشت هنوز تعداد كافي از مردم از رانندگي كردن و رفتن به سالن‌هاي ورزشي شلوغ خسته نشده بودند بايد ياد بگيريد كه چطور بازار را بسنجيد و زمان‌بندي كنيد بايد بدانيد كی وارد و كي خارج شويد.

در سيستم ثروت سريع قصد تان بايد اين باشد كه وارد يك فرصت صفر كيلومتر شويد يعني تقاضاي بالا و و عرضه پايين باشد در اين زمان است كه ماشين به راه مي‌افتد و سرعت مي‌گيرد  وقت سوار شدن است بعداً تقاضا از عرضه جلو مي‌زند و ماشين اين موقعيت شروع به عقب رفتن مي‌كند وقت پياده شدن است.

يك مثال فرصت صفر كيلومتر را مي‌خواهيد يك مورد واضحش تأمين كالا و خدمات براي كاربران اينترنت است كاربر اين اينترنت با سرعت چند ميليون نفر در ماه رشد مي‌كنند اينترنت رسانه‌اي به بزرگي تلويزيون و شايد حتي بزرگ‌تر از آن خواهد شد معني‌اش چيست معني‌اش اين است كه به عنوان يك كارآفرين ثروت فوري در همين حالا اقدام كنيد درست.

يك راه سريع و ساده پول‌دار شدن اين است كه يك برنده مسلم را الگو قرار دهيد به عبارت ديگر از كسي كه همين حالا دارد پول پارو مي‌كند تقليد كنيد شما مي‌خواهيد اصلي را به كار بگيريد كه اختلاف زماني نام دارد و عبارت است از زماني كه طول مي‌كشد تا يك ايده داغ از يك ناحيه جغرافيايي به يك ناحيه ديگر منتشر شود.

مثلاً مشتري‌ها ممكن است در لس‌آنجلس براي كالا يا ايده جديدي صف كشيده باشند كه هنوز در آتلانتا حتي كسي از آن خبر هم ندارد همين حالا ده‌ها كارآفرين دارند با موقعيت‌هاي صفر كيلومتري كه هنوز در ساير نواحي كشور آشكار نشده پول زيادي به جيب مي‌زنند يكي از اين ايده‌ها را پيدا كنيد و در ناحيه جغرافيايي خودتان همين كار را انجام دهيد و آن را بهتر كنيد از ايده اوليه به عنوان نقشه‌اي براي رسيدن به موفقيت استفاده كنيد.

کسب و کار درست

 کسب و کار درست : شگرد نمایندگی

به جاي اينكه از كس ديگري تقليد كنيد نمايندگي كسي يا چيزي را مي‌گيريد كه همين حالا هم يك برنده است حتماً اين گفته قديمي را شنيده‌ايد كه اگر نمي‌توانيم مغلوب شان كنيد همراهشان شوید معمولاً گرفتن نمايندگي شركتي كه فعال است ساده‌تر از شروع كردن از سفر است چنين چرخ را از اول اختراع كنيم آنها ممكن است محصولات انحصاري يك شبكه توزيع بزرگ داشته باشند يك تكنولوژي عالي داشته باشند و تجهيزات توليد گران قيمت شان را راه‌اندازي كرده باشند.

كسي را مي‌شناسم كه يك افزودني خوب براي موتور ماشين پيدا كرد كه داشت در ايالات متحده مثل باقلوا فروش مي‌رفت اما توليد كننده‌اش آن را در جاي ديگري عرضه نمي‌كرد اون زرنگ بود هزار دلار داد تا اين امتياز را بگيرد كه شش ماه وقت داشته باشد تا حقوق بين‌المللي آن را به قيمت صد هزار دلار بخرد بعد در ده‌ها روزنامه و مجله بازرگاني در سراسر دنيا آگهي داد و حق توزيع انحصاري آن در مناطق بخصوص را عرضه كرد و همان اول كار دو ميليون دلار به جيب زده بود و به علاوه توافق كرده بود كه از فروش هر يك از اين قوطي‌ها پنج سنت هم بگيرد.

بهتر است هم اينكه او هيچ‌وقت حتي دست به اين محصول نزند طوري ترتيبش داده كه توزيع‌كنندگان جديد مستقيماً با توليدكننده طرف باشند آيا مي‌دانيد و الان چه كار مي‌كند هيچ كار شما به عنوان يك كارآفرين ثروت سريع مي‌خواهيد كه از اقتصاد جهاني جديد بهره ببريد هزاران محصول محبوب در كشور شما هست كه در آن سوي مرزها عرضه نمي‌شود و هزاران محصول محبوب بين‌المللي هم هست كه در كشور شما عرضه نمي‌شود.

اين‌ها فرصت‌هاي معركه‌اي هستند هر كسي و واقعاً منظورم هر كسي است مي‌تواند با استفاده از شگرد نمایندگی پول دار شود اين يكي از شگردهاي محبوب خود من است چون شما مثل يك اسب سوار هستيد بهترين اسبي كه در مسير مسابقه مي‌دود را پيدا كنيد پشتش بپريد و برانيد و به محل اعطاي جوايز برويد در همين راستا يك شگرد نتيجه بخش ديگر ثروت سريع هم عرضه مجدد كالاها و خدمات كم عرضه شده است.

آيا هرگز كالايي را ديده و استفاده كرده‌ايد كه فكر كنيد فوق‌العاده است مثل معجزه كار مي‌كند اما تقريباً هيچ كس ديگري از آن خبر ندارد اينها چيزهايي هستند كه من بهشان كم عرض شد مي‌گويم آيا مي‌دانستيد كه هفتاد و يك راه مختلف براي عرضه و توزيع كالا يا خدمات وجود نقطه رد بيشتر شركت‌ها در بهترين حالت فقط از دو يا سه روش استفاده مي‌كنند در همين حالا شما اغلب مي‌توانيد امتياز تبليغات كالاهاي آنها را از طريق ده‌ها مسائل ديگر و در جايگاه‌هاي ديگر بازار بگيريد.

آيا براي سريع پول‌دار شدن راهي ساده‌تر از اين به فكرتان مي‌رسد این كه امتيازي كالا معجزه‌گر را داشته باشيد و بعد آن را حسابي عرضه كنيد اين رويايي است كه حقيقت پيدا كرد البته لازمه تا مي‌شود كه در عرضه و بازاريابي استاد شويد اما بالاخره اين مهارت را مي‌شود ياد گرفت يادتان باشد كه زمان بندی مناسب از همه چيز مهم‌تر است اگر كالاي مناسب را در زمان مناسب انتخاب كنيد راهتان به سوي ثروت سريع خيلي تندتر و ساده‌تر مي‌شود​.

تی هارو اکر

هوش مالی

چگونه به ثروت سریع برسیم ؟

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • نویسنده
 • قسمت
 • زبان
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه